Як зображають народ Некрасов у вірші Залізниця та Лєскова у казці шульга?

У вірші "Залізниця" народ представлений автором як безправний та безвільний. Багачі пригнічують його, але він ніяк не реагує і мовчки зносить усі випробування, навіть дякує начальнику, який "милостиво" подарував працівникам бочку горілки. У Лєскова народ представлений більш кмітливим і спритним.

Некрасова «Залізна дорога» і оповідь Н. Лєскова «Лівша» об'єднує те, що вони присвячені образу російського народу. Некрасов показав у своєму творі його працьовитість та скромність, а Лєсков підкреслив народний патріотизм і те, за що треба поважати російську народ.

( «Залізна дорога») Вміння щиро радіти. («Залізна дорога») Відкритість та простота у спілкуванні. («Лівша») Геніальність тульського майстра. («Лівша») Патріотизм російської людини.

Відповідь чи рішення1. У вірші "Залізна дорога" народ представлений автором як безправний та безвільний. Багачі пригнічують його, але він ніяк не реагує і мовчки зносить усі випробування, навіть дякує начальнику, який "милостиво" подарував працівникам бочку горілки. У Лєскова ж народ представлений більш кмітливим та спритним.