Як коптити в коптильні ковбасу?

Висушена ковбаса протикається голкою і викладається на ґрати. Камера та вогнище розташовані досить близько, тому необхідно стежити, щоб тріска не горіла, а тліла. Коптильня ставиться на середній вогонь, заливається гідрозатвор. Щоб накип не потрапляв на ковбаски під час копчення, їх також можна накрити фольгою.May 21, 2017

Насипте в коптильню тріску, встановіть ємність для жиру, підвісьте ковбаски. Встановіть коптильню на джерело нагріву та починайте копчення ковбаси в домашніх умовах. Після закінчення приготування (зазвичай потрібно коптити продукт 1-2 години) остудити ковбаску і витримати її в холодильнику не менше 12 годин.

Ковбаса коптитися приблизно дві години. Через годину потрібно переважати ковбасу, нижній край перевішати вгору. Через дві години ковбаса матиме золотаво-червоно-коричневий колір.

Кожен досвідчений коптильник знає, яка порода деревини підходить для того чи іншого продукту копчення. Найчастіше використовують вільху, бук, дуб, ясен, а також фруктові дерева: яблуню, вишню, черешню та грушу. Така тріска при перегоранні дає дивовижно апетитний аромат та смак продукту.