У чому різниця між пілатесом та калланетикою?

основна ціль пілатеса – Гнучкість, виправлення порушеної постави. Калланетика ж спрямована на розтяжку та зміцнення м'язів, схуднення. Вправи в пілатес задіяють певну групу рухових м'язових волокон та м'язів-стабілізаторів. У каланетики беруть участь поверхневі та глибоко залягаючі м'язові шари.

Пілатесом не рекомендується займатися людям із сильним плоскостопістю чи сколіозом. Він також категорично заборонений за наявності ушкоджень хребта. Крім того, він протипоказаний при психічних захворюваннях, оскільки заняття ґрунтуються на концентрації на сприйнятті власного тіла.

Ідеально підійде система людям, яким вже за 40, тим, кому вже протипоказано активне фізичне навантаження. Це ідеальний вид фітнесу, який підійде тим, кого надто велика зайва вага, що накладає табу на активні аеробні навантаження.

Сьогодні пілатес розглядають, як метод для ефективної підтяжки фігури, а також для покращення постави. Вже після першого тренування відчуєте ефект опрацювання глибоких м'язів. При цьому завдяки роботі з власною вагою ви зможете уникнути явно вираженої рельєфності.