Чи можна багато шпинату?

Шпинат: шкода Через високий вміст щавлевої кислоти, шпинат не варто їсти людям з камінням у сечовому міхурі, нирках і жовчному міхурі, що страждають на подагру і порушенням сольового обміну в організмі. Купуючи шпинат, звертайте увагу на листя – на них не повинно бути темних плям, це ознака несвіжості шпинату.

Шпинат – Найкорисніший продукт, у ньому міститься достатня кількість заліза для очищення крові та всього організму. Також шпинат активізує діяльність підшлункової залози та нормалізує роботу кишечника. В ньому є багато рослинного білка, вітамінів А С та В.

Через високий вміст клітковини шпинат прочищає кишечникщо сприяє детоксу та схуднення. А ще шпинат має заспокійливі властивості. Завдяки амінокислоті, що міститься в ньому, триптофан, він бореться з реактивною гіпоглікемією.

Шпинат їдять у свіжому вигляді, смажать, припускають на пару, гасять. Свіже листя додають у салати, закуски, бутерброди. Шпинат добре поєднується з м'ясом, рибою, яйцями, сиром, беконом, горіхами, полуницею, авокадо, руколою, кунжутом.