Що можна підгодувати настоєм часнику?

Часниковий настій: властивості і користь Дачники, що виявилися рідинами, обприскують і поливають посаджені на городі рослини. Часникові відвари згубні для багатьох комах-шкідників: личинок, мошок, жуків; а також для гризунів та дрібних птахів.

Часниковий настій для домашніх квітів На це підживлення відмінно реагують кімнатні. рослини – пеларгонії, троянди, глоксинії, фіалки, орхідеї та інші квітучі рослини, але концентрація всім рослин буде різна, як поливу, так обробки від різних шкідників.

Щоб зробити настій, залийте відром води 150 грамів лушпиння і сухого листя часнику, наполягайте добу, а потім процідіть. Застосовуйте відразу – обприскуйте рослини, які потрібно позбавити таких шкідників, як павутинний кліщ і попелиця.

Виходить універсальна ароматна приправа – часникова паста, яку можна, можливо використовувати при приготуванні перших та других страв, запіканок і навіть випічки. Навіть просто змішавши заготівлю з стрілок часнику з прокрученим солоним салом, ви отримаєте дуже смачну і ароматну намазку на хліб.