Чи можна видалити фіброаденому без біопсії?

Фіброаденома може переродитися в саркому. За всю практику ми спостерігали лише 1 таку пацієнтку. Часто за фіброаденому (помилково) приймали рак молочної залози, не роблячи його біопсію. Тому, якщо ви не плануєте видаляти фіброаденому – зробіть її біопсію.

Найбільш ефективний спосіб позбавлення цієї пухлини — операція. Вилучення такого доброякісного новоутворення тим чи іншим методом є кращим, оскільки воно має ризик переходу в злоякісну форму.

Чи обов'язково видаляти фіброаденому? Фіброаденоми не зазнають зворотного розвитку, як кісти в молочній залозі, які можуть на фоні лікування з'являтися або зникати. Фіброаденома – це тканинне утворення, яке може тільки зростати, тому єдиним можливим лікуванням є хірургічне видалення.

А от видалення фіброаденоми лазером може застосовуватися практично при будь-яких формах недуги, що описується. Операція проводиться за будь-яких розмірів новоутворення, якщо воно інтенсивно збільшується, скажімо, удвічі протягом 4-5 місяців. – Тож у чому ж унікальність цієї лазерної методики?