Як називається час у баскетболі К?

Таймом вважається половина матчу у баскетболі без поривів між частинами тайму. Тайм складається із 20 хвилин ігрового часу. Раніше баскетбольний матч складався з двох половин, кожна з яких тривала по 20 хвилин.4 Oct 2021

Тайм-аут (спорт)

За правилами FIBA ​​матч ділиться на 4 періоди по 10 хвилин кожен і на 4 періоди по 12 хвилин за правилами NBA. Секундомір зупиняється при кожному свистку судді (у разі помилки, ауту). Кожна команда може замінити одного або кількох гравців у час зупинки гри або у тайм-ауті.

Час тайму в баскетбол (або половини, що дорівнює двом чвертям) становить 20 хвилин чистого часу для переважної більшості чемпіонатів. Але в NBA та у філіппінських турнірах грають довше – по 24 хвилини на половину. З тайм-аутами та перервою виходить більше – «брудне» час може тривати близько 40-60 хвилин.