Як і чим годувати помідори у теплиці?

Щотижня проводять позакореневу обробку складом із 10 г суперфосфату, сечовини, сірчанокислого калію та 10 л води. Коли з'являться кисті, томатам наливають розчин азофоски та коров'яку з розрахунку 25 г на відро води. Основне добриво вносять кожні 14 днів. Найбільш популярний варіант – сірчанокислий калій та коров'як.Oct 31, 2019

Найчастіше рекомендують такі підживлення:

  1. зола. Після поливу чи дощу насипте під кущі томатів суху золу із розрахунку 3-4 ст. …
  2. дріжджове підживлення. …
  3. "поживне асорті" – наповніть цебро об'ємом 10 л коров'яком, візьміть 2 лопати золи, 2 кг дріжджів, 3 л сироватки та відро кропиви (10 л).

Nov 18, 2016

Робочий розчин для першого підживлення готують з розрахунку: 20 г кальцієвої селітри на 10 л м'якої води (краще використовувати дощову або набрану в колодязі і підігріту на сонці воду). Норма поливу – 0,5 л добрива за кожен кущ. Склад акуратно вносять під корінь рослини після планового поливу.

Мінеральні добрива вносять у рідкому вигляді після поливу. До складу першого підживлення (проводять через два-три тижні після висадки розсади, під час утворення зав'язей на першому суцвітті) бажано включити суперфосфат та сірчанокислий калій (з розрахунку 20-25 г першого та 15-20 г другого на 1 кв. м).