У чому різниця між кефіром та закваскою?

Багато людей плутають закваску з кефіром чи йогуртом, що не зовсім правильно. Якщо порівнювати з йогуртом, то закваска відрізняється консистенцією, а якщо порівнювати з кефіром – то закваска м'якша на смак. Існують види закваски, яку потрібно готувати. May 15, 2017

Закваски корисні, оскільки містять живі бактерії Вони нормалізують роботу ШКТ, а отже, покращують самопочуття та підвищують якість життя. Якщо шлунок працює як годинник, людина відчуває приплив сил. У нього гарний настрій, здорова шкіра та міцний імунітет.

Закваска – Мікробіологічний (найчастіше, бактеріальний) склад, що викликає бродіння. Використовується для сквашування молока з метою отримання кисломолочних продуктів (у тому числі сиру, йогурту, кислого молока, кефіру), для приготування тіста та напоїв (зокрема, квасу та пива).

Закваски поділяють на термофільні та мезофільні, називаючи їх так для простоти. Терміни мезо- та термо- відносяться до бактерій, з яких складена закваска. Мезофіли – це мікроорганізми, які ростуть і добре розвиваються за невисоких, помірних температур, термофіли виживають і за високої.