Скільки додатковий час у футзалі?

Чистий час Матч складається із двох таймів по 20 хвилин. Хронометрист зупиняє таймер після будь-якого свистка. При нічиїй у плей-офф призначають два додаткові тайми по п'ять хвилин, а потім, якщо рахунок рівний, серію пенальті.Bahman 9, 1396 AP

Розміри майданчика для проведення міжнародних матчів: довжина 38-42 м, ширина 18-25 м. Тривалість матчу – 2 тайми по 20 хвилин чистого часу (у російському чемпіонаті з сезону 2009/2010 проводиться експеримент, погоджений з FIFA, згідно з яким тривалість матчу складає 2 тайми по 25 хвилин).

Заміни можуть бути використані у будь-яких матчах, що проводяться за Правилами офіційних змагань на рівні ФІФА, конфедерацій чи національних асоціацій. Максимальна кількість запасних – сім. Кількість замін під час матчу не обмежено.

1.5 Дозволено кожній команді 1 тайм-аут у кожному таймі. У футболі таймаути не допускаються, але в футзалі кожна команда отримує 1 тайм-аут за кожен тайм.