Для чого корисний королек?

Таким чином, помаранчеві «ягоди» хурми Королек, дозрівають до кінця жовтня, виявляються кращими помічниками боротьбі зі стресами, нервовими розладами, безсонням, віковими змінами, низьким імунітетом та загальним занепадом сил.Oct 23, 2018

Хурма покращує роботу серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та щитовидної залози. Також ця ягода підвищує працездатність, зміцнює імунітет, заспокоює нерви та допомагає при анемії. Однак надмірне вживання може призвести до непрохідності кишківника. Має і сечогінний ефект.

Так, у стиглих можна зрізати шкірку і є м'якоть ложкою або підрізати основу, щоб хурма як би «стояла», і виїсти м'якоть. Тверді зручніше нарізати ножем на скибочки, розтягнувши таким чином задоволення від поїдання цієї ароматної ягоди.

Плід містить велику кількість вітамінів групи В, С, калію, заліза та йоду. Присутність хурми у щоденному меню активує захисні функції організму та допомагає йому боротися з інфекціями та вірусами. Залізо, яким багата хурмадопоможе боротися з анемією.