Чому треба спати ночами?

Тільки в нічний час у людини виробляється мелатонін – гормон сну, а також знижується температура тіла, чого не відбувається вдень. Люди зі змінним графіком можуть приймати мелатонін перед денним сном. Фахівці рекомендують лягати до 23:00.Mar 29, 2021

Вчені встановили, що денний сон може спричинити ожиріння, безсоння, серцево-судинні захворювання і навіть хвороби Альцгеймера. Так, китайські вчені провели окреме дослідження, в якому вивчили взаємозв'язок денного сну із виникненням серцево-судинних захворювань.

Безсонна доба спричиняє втому, мінливий настрій, порушення координації та пам'яті, сонливість, дратівливість, зниження концентрації уваги, підвищення гормонів стресу (кортизол, адреналін) та рівня цукру в крові.

Небезпека тривалого денного сну. Сон тривалістю більше години протягом дня може призвести до серйозних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, у деяких людей після денного сну б'ється серце (тахікардія після денного сну), діабет, печія після денного сну та метаболічний синдром.