Вибирайте Ізофра – ефективні ліки від нежитю

Нежить – неприємний стан, якого часом важко позбутися. Існує безліч способів лікування застуди та нежиті. Однак серед них особливе місце займає препарат Ізофра, що має унікальні властивості і гарантує швидке полегшення від закладеності носа та носових проходів.

Ізофра – це лікарський засіб у вигляді спрею, що містить активну речовину Фраміцітін. Воно має антибактеріальні властивості та допомагає боротися з інфекціями верхніх дихальних шляхів. Ізофра ефективно бореться з бактеріальними збудниками, дозволяючи організму впоратися з нежиттю швидко та ефективно.

Основними перевагами Ізофри є місцева дія та відсутність побічних ефектів. Спрей можна нанести безпосередньо на слизові оболонки носа, забезпечуючи проникнення активної речовини в проблемну зону та усунення причин захворювання. Завдяки цьому ліки показані як дітям, так і дорослим, не викликаючи роздратування або інших побічних реакцій, характерних для багатьох інших препаратів від нежиті.

Найменування препаратуДіюча речовинаФорма випуску
ІзофраФраміцидінсульфатСпрей для носа

У якому разі капати Ізофру?

Ізофра показання до застосування У складі комбінованої терапії при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів.

Чи можна Ізофру при закладеності носа?

Нагадаємо, що судинозвужувальні краплі використовують для полегшення дихання при нежиті. Ізофра до них не відноситься, але при болісній закладеності лікар випише такі краплі додатково. Для кращого відходження слизу застосовують зрошення сольовими розчинами, що відпускаються без рецепта: Аквалор, Лінаква, Долфін.

Коли починає діяти Ізофра?

Препарат відмінно справляється з нежиттю, вже на третій день немає жодних соплів, але лікар сказав, що мінімальний курс 7 днів, інакше повністю вилікуватися не вийде.

Скільки днів капати ізофру в ніс?

Дорослим: призначають по 1 впорскування в кожну ніздрю 4-6 разів на добу. Дітям: призначають по 1 впорскування в кожну ніздрю 3 рази на добу. Середня тривалість курсу терапії – 7 днів. При вживанні флакон слід тримати у вертикальному положенні.