Чого роблять узі легень

УЗД грудної клітки

грудної клітки

Грудна клітина, груди (лат. Thorax) – одна з частин тулуба. Утворюється грудиною, 12 парами ребер, грудним відділом хребта, і навіть м'язами. Грудна клітина містить у собі грудну порожнину (Cavum thoracis), а також через вигнутість діафрагми верхню частину черевної порожнини.

https://ua.wikipedia.org › wiki › Грудна_клітина

Грудна клітка – Вікіпедія

– це доступний та високоефективний метод діагностики легень. Дослідження дозволяє виявити зміни, характерні для коронавірусу COVID-19, а також пневмонії та інших захворювань. УЗД легень – це безпечніша альтернатива комп'ютерної томографії.

Що не можна робити перед УЗД легень?

УЗД проводиться строго натще, у першій половині дня: пацієнт не повинен пити воду, їсти. При проведенні УЗД у другій половині дня вживання їжі припиняється за 4 години до УЗ-дослідження. Вранці не приймати жирну їжу, а також продукти, що викликають підвищену газоутворення (молоко, чорний хліб та ін.)

Чи можна побачити бронхіт на УЗД?

Проте ультразвук активно використовується для раннього виявлення цілого ряду захворювань. І насамперед це патології плевральної порожнини: плеврит, мезотеліома, емпієма, зайва кількість рідини. Процедура дозволяє діагностувати новоутворення, туберкульоз, утворені після пневмонії чи бронхіту вогнища.. Збережена копія