Де болить при бульбі?

При бульбіті виникають болі в навколопупковій та епігастральній областях. Болі носять ниючий характер і виникають приблизно через півтори години після їжі, супроводжуються нудотою, тяжкістю у шлунку, зниженням апетиту.

При бульбі виникають болі у навколопупковій та епігастральній областях, які носять ниючий характер і виникають приблизно через півтори години після їжі. Вони супроводжуються нудотою, тяжкістю у шлунку, зниженням апетиту.

Основним проявом бульбіта вважається больовий синдром. При катаральній формі патології болі незначні, тягнучі або ниючі. Зазвичай виникають через 1,5 і більше години після їди, локалізуються в надчеревній ділянці. У пацієнтів з ерозивним бульбитом болючі відчуття інтенсивні, ріжучі, нападоподібні.

Бульбіт шлунка – це ерозійне або катаральне запалення, що поширюється в нижньому відділі дванадцятипалої кишки, що прилягає до шлунка. Патологічний процес найчастіше провокують патогенні бактерії Helicobacter pylori. Вони руйнують слизові оболонки. Без належного лікування розвиваються виразки.